Електрообігрівач NEO 90-065 потужністю 2 кВт — це компактне та переносне джерело тепла, призначене для ефективного обігріву майстерень, гаражів, домашніх господарств і магазинів. Оснащений нагрівальним елементом з нержавіючої сталі, який забезпечує захист від перегріву та тривалий термін служби. Пристрій має ізольовану пластикову ручку для зручного і безпечного транспортування, а металевий корпус з порошковим покриттям захищений від корозії. Обігрівач відрізняється високою продуктивністю при мінімальних розмірах. Основні характеристики: регульований термостат, захист від перегріву, цільнометалевий корпус і міцна конструкція. Цей окремо стоячий обігрівач ідеально підходить для мобільного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Спіраль |
| Продуктивність | 253 куб.м/год |
| Спосіб нагрівання теплової гармати | Прямого нагрівання |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.14 кг |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Безступеневе регулювання потужності | Да |
| Режим вентиляції | Да |
| Таймер | Немає |
| Термостат | Да |
| Фотоелемент | Немає |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 220 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 159 ₴





