Електрообігрівач NEO 90-066 потужністю 3 кВт — це компактне та переносне джерело тепла, призначене для ефективного обігріву майстерень, гаражів, домашніх господарств і магазинів. Оснащений нагрівальним елементом з нержавіючої сталі, який забезпечує захист від перегріву та тривалий термін служби. Пристрій має ізольовану пластикову ручку для зручного і безпечного транспортування, а металевий корпус з порошковим покриттям захищений від корозії. Обігрівач відрізняється високою продуктивністю при мінімальних розмірах. Основні характеристики: регульований термостат, захист від перегріву, цільнометалевий корпус і міцна конструкція. Цей окремо стоячий обігрівач ідеально підходить для мобільного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.48 кг |
| Висота | 25.5 мм |
| Глибина | 21.5 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Основні | |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Спіраль |
| Продуктивність | 291 куб.м/год |
| Спосіб нагрівання теплової гармати | Прямого нагрівання |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Характеристики електричних гармат | |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 719 ₴




