Електричний конвекторний обігрівач 1500 Вт із загартованим склом та термостатом – це сучасний пристрій для ефективного обігріву приміщень. Його елегантний дизайн чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Обігрівач оснащений алюмінієвою системою нагрівання нового покоління, яка працює без шуму, запаху і диму. Тепло відчувається відразу після увімкнення. Зручний світлодіодний сенсорний екран та пульт дистанційного керування дозволяють легко налаштовувати температуру від 5 до 45°C. Функція захисту від перегріву, перекидання та захист від дітей гарантує безпечне використання. Завдяки функції антизамерзання прилад підтримує мінімальну температуру, запобігаючи замерзанню. Обігрівач можна встановити на підлогу або закріпити на стіні, що робить його універсальним вибором для дому чи офісу. Підходить для використання у добре ізольованих приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Таймер | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Ширина | 675 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 633 ₴








