Електричний конвекторний обігрівач NEO (арт. 90-093), потужністю 1000 Вт – це ідеальне рішення для ефективного та економічного обігріву приміщень. Пристрій відрізняється елегантним дизайном з міцним корпусом із загартованого скла. Обігрівач обладнаний сучасною алюмінієвою нагрівальною системою, яка забезпечує миттєве тепло без шуму, запаху, газу або диму.
Сенсорний світлодіодний екран спрощує керування, а термостат з діапазоном регулювання від 5 до 45°C дозволяє підтримувати комфортну температуру. Прилад оснащений функціями захисту від перегріву, перекидання та захисту від дітей, що робить його безпечним для використання у будь-якому будинку.
Конвектор підтримує роботу через TUYA APP, що надає можливість тижневого програмування та дистанційного керування. Вбудована функція антизамерзання підтримує мінімальну температуру в приміщенні, а функція виявлення відкритого вікна допомагає заощаджувати енергію. Прилад можна встановити на підлогу або прикріпити до стіни, що робить його універсальним у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Відстрочка старту | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Таймер | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.84 кг |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 630 мм |
- Ціна: 6 865 ₴





