Молоток будівельний NEO 25-162 — 6 кг, професійний, стальний, для кузнечних та будівельних робіт
Молоток NEO 25-162 вагою 6 кг призначений для професійного та побутового використання у кузнечних, будівельних та ремонтних роботах.
Особливості:
-
Міцна монолітна сталева конструкція з індукційно загартованою робочою поверхнею
-
Лазерне шліфування забезпечує точність ударів і довговічність
-
Рукоятка зі скловолокна стійка до вологи, перепадів температур та механічних пошкоджень
-
Двокомпонентна ергономічна пластиковa рукоятка з протиковзким покриттям забезпечує безпечний та зручний захват
Переваги:
-
Надійність і довговічність при інтенсивній експлуатації
-
Відповідність німецькому стандарту DIN 1193
-
Сертифікація GS та TÜV Rheinland гарантує високу якість
-
Ідеальний вибір для професіоналів і домашніх майстрів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Вага | 7.22 кг |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Тип | Молоток |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 7.3 см |
| Глибина | 88 см |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 2 601 ₴





