Слюсарний молоток NEO 25-154, вага 6 кг — це професійний інструмент, ідеально підходящий для демонтажних та будівельних робіт. Рукоятка виготовлена зі скловолокна, яке забезпечує високу стійкість до перепадів температур, впливу вологи та механічних пошкоджень. Двокомпонентна ручка ергономічної форми знижує навантаження на руки та підвищує комфорт використання. Робоча частина молотка виготовлена з кованої сталі з індукційно загартованою ріжучою кромкою, що гарантує довговічність. Сертифікати GS і TÜV Rheinland, а також відповідність стандарту DIN 1193 підтверджують якість і надійність інструменту. NEO — вибір професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.22 кг |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | слюсарний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 7 см |
| Глибина | 88 см |
| Ширина | 19.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 148 ₴




