
Шланг садовий Neo Tools 15-840 Professional 1/2" x 30 м, 6-шаровий, Food Safe, з захистом від скручування
1 756 ₴
1 580,40 ₴
- В наявності
- Код: 15-841
Садовий шланг 1/2" x 30 м, 6-шаровий NEO PROFESSIONAL – надійний та міцний садовий шланг, виготовлений з еластичного ПВХ та армований поліефірною ниткою з двома типами оплетки: хрестовою та трикотажною. Він ідеально підходить для робіт по догляду за малими та великими садами, а також для чищення вуличних меблів та інструментів незалежно від пори року.
Шланг витримує робочий тиск до 10 бар та тиск розриву до 30 бар, що гарантує його довговічність і надійність навіть за складних умов. Він оснащений системою, що запобігає його скручуванню, що значно полегшує використання.
Покриття Food Safe дозволяє використовувати шланг для поливу рослин, які можуть контактувати з харчовими продуктами. Шланг стійкий до утворення водоростей та ультрафіолетового випромінювання, що значно продовжує його термін служби. Температурний діапазон від -25°C до +60°C робить його ідеальним вибором для роботи в різних кліматичних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Довжина | 30 м |
| Довжина бухти | 30 м |
| Діаметр | 12.7 мм |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Колір | Чорний |
| Кількість шарів | 6 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 30 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Робочий тиск | 10 атм |
| Розміри | |
| Вага | 5.23 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 12.5 см |
| Глибина | 38 см |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 1 580,40 ₴






