Садовий шланг 1/2" x 50 м, 6-шаровий NEO PROFESSIONAL – надійний та міцний садовий шланг, виготовлений з еластичного ПВХ та армований поліефірною ниткою з двома типами оплетки: хрестовою та трикотажною. Він ідеально підходить для робіт по догляду за малими та великими садами, а також для чищення вуличних меблів та інструментів незалежно від пори року.
Шланг витримує робочий тиск до 10 бар та тиск розриву до 30 бар, що гарантує його довговічність і надійність навіть за складних умов. Він оснащений системою, що запобігає його скручуванню, що значно полегшує використання.
Покриття Food Safe дозволяє використовувати шланг для поливу рослин, які можуть контактувати з харчовими продуктами. Шланг стійкий до утворення водоростей та ультрафіолетового випромінювання, що значно продовжує його термін служби. Температурний діапазон від -25°C до +60°C робить його ідеальним вибором для роботи в різних кліматичних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Довжина | 50 м |
| Довжина бухти | 50 м |
| Діаметр | 12.7 мм |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Колір | Чорний |
| Кількість шарів | 6 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 30 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Робочий тиск | 10 атм |
| Розміри | |
| Вага | 9.06 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 39 см |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 2 925 ₴







