4-шаровий садовий шланг NEO Tools 15-802 – це надійний інструмент для ефективного догляду за садом та поливу. Виготовлений із гнучкого та міцного ПВХ, посиленого поліефірною армованою ниткою, що забезпечує довговічність та стійкість до зношування. Шланг ідеально підходить для поливу малих і великих ділянок саду, миття садових меблів та інструментів.
Завдяки стійкості до ультрафіолетового випромінювання та захисту від обростання водоростями, шланг зберігає свої експлуатаційні властивості навіть під тривалим впливом сонця. Високоякісний матеріал і сучасний дизайн роблять цей шланг чудовим вибором для садівників та власників приватних будинків.
Завдяки стійкості до ультрафіолетового випромінювання та захисту від обростання водоростями, шланг зберігає свої експлуатаційні властивості навіть під тривалим впливом сонця. Високоякісний матеріал і сучасний дизайн роблять цей шланг чудовим вибором для садівників та власників приватних будинків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Довжина | 50 м |
| Довжина бухти | 50 м |
| Діаметр | 12.7 мм |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість шарів | 4 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Робочий тиск | 7 атм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4.78 кг |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 34.5 см |
| Ширина | 34.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴






