Садовий шланг NEO ECONOMIC 3/4" x 30 м (4 шари) – це високоякісний шланг, ідеально підходящий для використання в саду та на присадибній ділянці. Він виготовлений з еластичного ПВХ і армований поліефірною ниткою з перехресним плетінням, що забезпечує надійність та довговічність. Шланг має робочий тиск 7 бар і тиск розриву 20 бар, що робить його стійким до механічних пошкоджень та перегинів. Стійкий до обростання водоростями та впливу ультрафіолетового випромінювання, що значно продовжує термін служби. Температурний діапазон експлуатації від -10°C до +50°C. Цей шланг стане незамінним інструментом для поливу, прибирання та догляду за садом і інструментами, як для невеликих, так і для великих садових ділянок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Довжина | 30 м |
| Довжина бухти | 30 м |
| Діаметр | 19 мм |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість шарів | 4 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Робочий тиск | 7 атм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4.78 кг |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 41 см |
| Ширина | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 263,60 ₴






