Садовий шланг 3/4" x 30 м, 4-шаровий NEO OPTIMA (арт. 15-824) — це високоякісний шланг, ідеально підходить для поливу, прибирання та догляду за садом. Виготовлений з еластичного ПВХ, армований поліефірною ниткою та подвійною перехресною плетінкою для додаткової міцності та довговічності. Цей шланг витримує робочий тиск до 8 бар і тиск розриву до 25 бар. Він стійкий до заростання водоростями всередині та захищений від впливу УФ-випромінювання, що значно подовжує термін його служби.
Шланг оснащений шаром Food Safe, що дозволяє використовувати його для контактів з харчовими продуктами, забезпечуючи безпеку при поливі та інших роботах у саду та городі. Температурний діапазон від -20°C до +60°C дозволяє використовувати шланг у будь-яку пору року, незалежно від погодних умов. Цей шланг — чудовий вибір для дачі, саду, поливу рослин і навіть для чищення вуличних меблів та інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Довжина | 30 м |
| Довжина бухти | 30 м |
| Діаметр | 19 мм |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | 4 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Робочий тиск | 8 атм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5.27 кг |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 41 см |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 2 063 ₴







