Сумка для інструментів NEO (арт. 84-322) виготовлена з міцного нейлону 600D, що гарантує тривалий термін служби та надійність у використанні. Розмір сумки 40 x 22 x 33 см ідеально підходить для зберігання та транспортування різних інструментів. Посилене водостійке дно захищає вміст сумки навіть у найскладніших умовах роботи. Сумка оснащена зручними міцними ручками та регульованим плечовим ременем для комфортного перенесення. NEO — бренд, який виправдовує очікування професіоналів та пропонує якісні рішення для роботи та побуту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Камуфляж Піксель |
| Кількість відділень/кишень | 22 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.88 кг |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 25.8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 701,90 ₴









