Візок TOPEX 43 x 42 см з ручкою 99 см, вантажопідйомність до 80 кг Міцний візок TOPEX розміром 43 x 42 см і висотою ручки 99 см ідеально підходить для використання в магазинах, на невеликих складах та вдома. З максимальною вантажопідйомністю до 80 кг і складаною металевою основою, він легко справляється з транспортуванням важких вантажів. Великі колеса забезпечують плавний рух по будь-якій поверхні, що особливо важливо для інтенсивної роботи. Конструкція з міцних сталевих профілів і невелика вага (всього 4,8 кг) роблять візок зручним для транспортування та зберігання. Ідеальний вибір для домашніх майстрів і професіоналів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 80 кг |
| Власна вага | 4.8 кг |
| Кількість бортів | 1 шт. |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 43.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4.74 кг |
| Глибина | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580,30 ₴

