Електролобзик GRAPHITE 800 Вт – потужний і високоточний інструмент для різання металу (до 10 мм), деревини (до 80 мм) та пластику. Оснащений регульованою частотою ходу (0–3100 ходів/хв) і 3-ступеневою маятниковою системою, що підвищує швидкість роботи. Міцна алюмінієва підошва регулюється під кутом 0–45° в обидві сторони, а вбудований відсік у задній частині дозволяє зберігати запасні пиляльні полотна.
Для безпеки та зручності інструмент має прозорий захисний екран із полікарбонату, систему здуву тирси та нековзку рукоятку з фіксатором кнопки вмикання. Гнучкий гумовий мережевий кабель довжиною 3 м забезпечує свободу рухів.
Комплектація:
- Електролобзик GRAPHITE 800 Вт
- 2 пиляльні полотна
- Паралельна направляюча
- Шестигранний ключ
- Кейс для зберігання
Цей інструмент ідеально підходить як для професійного, так і для домашнього використання, гарантуючи точність та комфорт у роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.56 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Здув тирси | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11.5 мм |
| Ширина | 29.3 мм |
| Комплектація | |
| Відсік для зберігання пилок | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 35 см |
- Ціна: 2 683 ₴

