Прецизійні бокорізи NEO (арт. 01-509), 140 мм – високоякісний інструмент для точного різання та зачистки проводів. Виготовлені з міцної сталі 65Mn, ріжучі кромки індукційно загартовані (твердість 50+ HRC) для тривалого терміну служби. Спеціально вигнуті губки забезпечують акуратне фронтальне різання. Вбудовані кусачки призначені для зачистки дротів діаметром 0,8–2,6 мм (20–10 AWG). Ергономічна двокомпонентна ручка підвищує комфорт користувача і запобігає ковзанню. Інструмент ідеально підходить як для професійних інженерів та збирачів електроніки, так і для домашніх майстрів. Бренд NEO гарантує надійність та високу якість.
Характеристики:
-
Довжина: 140 мм
-
Матеріал: сталь 65Mn
-
Твердість ріжучих кромок: 50+ HRC
-
Діапазон зачистки проводів: 0,8–2,6 мм (20–10 AWG)
-
Ергономічна двокомпонентна ручка
-
Вигнуті губки для точного різання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.11 кг |
| Довжина інструменту | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 50 HRC |
| Тип | Кусачки |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 1.45 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 305 ₴

