Куртка NEO Softshell з утеплювачем PREMIUM – це поєднання стьобаного утеплювача та міцної softshell-тканини. Ідеальна для холодних, вологих і вітряних днів. Утеплювач забезпечує додаткове тепло, що робить куртку ще більш зручною у використанні. Куртка має регульований капюшон, який можна налаштувати під будь-який розмір голови. Для максимального захисту від вітру передбачені ремінці на липучках для регулювання манжетів, утяжка на талії та високий комір. Світловідбиваючі елементи гарантують видимість і безпеку у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов. Куртка сертифікована за стандартом EN ISO 13688:2013 і доступна у розмірах від S до XXXL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вид утеплювача | Фліс, Поліестер |
| Довжина виробу по спинці | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | S |
| Особливості | Світловідбиваючі вставки |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Зима |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Поліестер |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.72 кг |
| Висота | 3.7 см |
| Глибина | 56 см |
| Ширина | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴










