Двостороння робоча безрукавка NEO серії Camo — це стильний та практичний вибір для повсякденного використання та роботи. Вона легка та одночасно надійно захищає від холоду завдяки синтетичному наповнювачу. Безрукавка виготовлена з високоякісної тканини з водовідштовхувальним покриттям, що забезпечує комфорт у будь-яку погоду. З одного боку передбачені зручні кишені на блискавці. Завдяки еластичній стрічці в оздобленні, виріб ідеально сідає по фігурі, забезпечуючи комфорт та свободу рухів. Сучасний дизайн та актуальні кольори дозволяють носити безрукавку не тільки на роботі, але й у повсякденному житті. Якість підтверджена європейським сертифікатом і відповідає стандарту EN ISO 13688:2013. Бренд NEO — вибір професіоналів, які цінують надійність та стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | M |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Поліестер |
| Щільність | 80 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.43 кг |
| Висота | 3 см |
| Глибина | 58 см |
| Ширина | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 964 ₴









