Пильний диск з твердосплавними напайками VERTO (200x30 мм, 60 зубців)
Пильний диск VERTO з твердосплавними напайками (арт. 61H132) — це високоякісний інструмент для чорнового різання деревини та матеріалів на її основі, таких як фанера, деревостружкова плита та ДВП. Диск діаметром 200 мм та товщиною 1.6 мм з зубцями з карбіду YG8A забезпечує чудову швидкість різання завдяки зменшеній товщині леза. Зубці з твердосплавними напайками гарантують довговічність і надійність при інтенсивному використанні.
Пильний диск оснащений перехідниками, що дозволяє використовувати його з більшістю моделей пил, забезпечуючи універсальність і зручність роботи. У комплект входять перехідники 30x16 мм, 30x20 мм і 30x25.4 мм, що робить диск сумісним з більшістю стандартних пил.
Характеристики:
- Діаметр: 200 мм
- Товщина леза: 1.6 мм
- Товщина зуба: 2.4 мм
- Кількість зубців: 60
- Перехідники: 30 x 16 мм, 30 x 20 мм, 30 x 25.4 мм
- Матеріал зубців: твердосплавний карбід YG8A
- Призначене для чорнового різання деревини, фанери, ДСП та ДВП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Обробка матеріалу | Дерево, ЛДСП, МДФ |
| Призначення | Пиляльний |
| Товщина | 1.6 мм |
| Розміри | |
| Вага | 0.38 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 0.5 см |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 438 ₴

