Візок TOPEX 72 x 47 x 82 см, вантажопідйомність до 150 кг, маса 8.9 кг Міцний візок TOPEX розміром 72 x 47 x 82 см і вантажопідйомністю до 150 кг — це ідеальне рішення для транспортування важких речей. Виготовлений зі сталевих профілів високої якості, що забезпечує надійність та довговічність. Основу візка вкрито антиковзким матеріалом, що перешкоджає ковзанню вантажу під час перевезення. Візок оснащений саморегульованими колесами, які полегшують маневрування у вузьких просторах, таких як магазини та склади. Прекрасно підходить як для домашнього використання, так і для професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Власна вага | 8.9 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 73 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900,70 ₴

