Куртка softshell NEO – це водонепроникна, вітронепроникна та "дихаюча" куртка, що забезпечує комфорт за будь-якої погоди. Легка і зручна, вона зберігає тепло завдяки внутрішньому флісовому шару. Куртка має 3 кишені, 2 з яких на блискавці та прикриті планкою, що робить її функціональною і практичною. Модний оливковий колір та унікальний камуфляжний принт "моро" додають виробу сучасний міський стиль, який підходить як для роботи, так і для повсякденного використання. Висока якість підтверджується європейським сертифікатом CE. Бренд NEO створений для професіоналів, відповідаючи їхнім високим вимогам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вид утеплювача | Фліс |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Довжина виробу по спинці | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Колір | Хакі |
| Міжнародний розмір | XL |
| Особливості | Водонепроникний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | полиэстер 94% - спандекс 6% |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Поліестер |
| Щільність | 360 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.82 кг |
| Висота | 4 см |
| Глибина | 59 см |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 530 ₴









