Транспортний візок NEO (арт. 84-401)
Розмір платформи: 350 x 180 мм. Цей міцний, зварний, двоколісний транспортний візок з вантажопідйомністю до 200 кг ідеально підходить для переміщення важких предметів. Рукоятки з пластиковим покриттям і захистом пальців забезпечують надійний захват і легкість маневрування. Оснащений великими 10-дюймовими пневматичними колесами з металевими ковпачками, візок добре справляється з різними поверхнями, забезпечуючи стабільність і комфорт під час експлуатації. Металева захист колес запобігає їх пошкодженню та підвищує стійкість при транспортуванні вантажів. Цей візок стане незамінним помічником як у домашньому господарстві, так і на складі чи в магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Власна вага | 9.8 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Тип коліс | Безкамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 49.3 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 350 мм |
| Ширина майданчика | 180 мм |
| Розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 113.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 852 ₴

