Транспортний візок для перевезення вантажів по сходах NEO (арт. 84-402)
Розміри платформи: 310 x 290 мм. Цей шестиколісний складний візок ідеально підходить для перевезення вантажів до 150 кг по рівних поверхнях і до 120 кг по сходах. Унікальна конструкція з трійними колесами забезпечує легкість пересування по різних поверхнях, включаючи нерівності. Рукоятки з пластиковим покриттям і захистом пальців гарантують надійний захват і зручне маневрування. Металева захист коліс запобігає пошкодженням і підвищує стійкість під час транспортування. Візок оснащений телескопічною ручкою з фіксатором на двох рівнях, що дозволяє налаштувати його під кожного користувача. У складеному стані візок займає мінімум місця, що робить його зручним для зберігання. Це ідеальний вибір для домашнього використання та професійних завдань.
Розміри платформи: 310 x 290 мм. Цей шестиколісний складний візок ідеально підходить для перевезення вантажів до 150 кг по рівних поверхнях і до 120 кг по сходах. Унікальна конструкція з трійними колесами забезпечує легкість пересування по різних поверхнях, включаючи нерівності. Рукоятки з пластиковим покриттям і захистом пальців гарантують надійний захват і зручне маневрування. Металева захист коліс запобігає пошкодженням і підвищує стійкість під час транспортування. Візок оснащений телескопічною ручкою з фіксатором на двох рівнях, що дозволяє налаштувати його під кожного користувача. У складеному стані візок займає мінімум місця, що робить його зручним для зберігання. Це ідеальний вибір для домашнього використання та професійних завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Власна вага | 11.2 кг |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 310 мм |
| Ширина майданчика | 290 мм |
| Розміри | |
| Вага | 12.64 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 736 ₴


