Транспортний платформенний візок NEO (арт. 84-403) з розмірами платформи 900 x 600 мм ідеально підходить для транспортування важких вантажів до 300 кг. Його міцна конструкція виготовлена з високоякісної сталі, а покриття платформи антиковзною гумою забезпечує надійну фіксацію предметів під час перевезення. Візок оснащений чотирма 5-дюймовими поворотними колесами, що гарантує плавне і маневрене пересування, а гальма на колесах дозволяють безпечно зафіксувати візок під час завантаження. Компактність у складеному вигляді робить його зручним для зберігання, що особливо важливо для невеликих приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Власна вага | 14.2 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 62.5 мм |
| Розміри | |
| Вага | 14.24 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 93 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 748,40 ₴


