Транспортний візок TOPEX (арт. 79R306) з ящиком, розміри 37 x 42 см, вантажопідйомність до 35 кг
Універсальний візок TOPEX (арт. 79R306) призначений для зручного транспортування різних предметів вагою до 35 кг. Міцна конструкція підсилена додатковими рейками, які можна встановити у верхній частині стінок для більшої стійкості вантажу. У складеному стані візок займає мінімум місця, що дозволяє зберігати його в багажнику автомобіля або у невеликих приміщеннях. Телескопічна ручка з двома рівнями фіксації за висотою забезпечує комфортне використання для кожного користувача. Ідеально підходить для використання вдома, в офісі, на складі або для перевезення інструментів та товарів.
Універсальний візок TOPEX (арт. 79R306) призначений для зручного транспортування різних предметів вагою до 35 кг. Міцна конструкція підсилена додатковими рейками, які можна встановити у верхній частині стінок для більшої стійкості вантажу. У складеному стані візок займає мінімум місця, що дозволяє зберігати його в багажнику автомобіля або у невеликих приміщеннях. Телескопічна ручка з двома рівнями фіксації за висотою забезпечує комфортне використання для кожного користувача. Ідеально підходить для використання вдома, в офісі, на складі або для перевезення інструментів та товарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 35 кг |
| Власна вага | 2.8 кг |
| Кількість бортів | 4 шт. |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 42.5 мм |
| Розміри | |
| Вага | 2.82 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618 ₴

