Модульна система NEO 84-259, набір з 3 модулів на платформі з колесами – універсальне рішення для транспортування, зберігання та організації будівельного та професійного інструменту.
Конструкція стійка, міцна та дозволяє перевозити велику кількість важкого інструменту. Для збільшення робочого радіуса на кришку можна безпечно ставати – система витримує вагу до 120 кг.
Переваги та особливості:
-
три модулі плюс платформа на колесах для мобільності;
-
органайзери у кришці найменшого модуля;
-
регульовані перегородки з ременями для зручного сортування інструментів;
-
міцні замки та надійна ручка;
-
кришки з ущільнювачем забезпечують захист від пилу та вологи;
-
рифлений корпус і глибокі лотки для надійного зберігання;
-
заглиблення для різання з лінійкою;
-
велика місткість, вантажопідйомність до 50 кг;
-
зовнішні розміри: 745 x 510 x 1020 мм.
Модульна система NEO 84-259 ідеально підходить для домашніх майстрів, професійних будівельників та сервісних майстерень, забезпечуючи надійне зберігання та зручність транспортування інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.08 кг |
| Висота | 1020 мм |
| Довжина | 745 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 103.5 см |
- Ціна: 10 988 ₴










