Катушка для садового шланга на колесах VERTO (арт. 15G791) – зручне рішення для зберігання, транспортування та використання поливального шланга. Виготовлена з міцного пластику, вона відрізняється довговічністю та стійкістю до зовнішніх впливів. Мобільна катушка оснащена колесами, що дозволяє легко переміщати її по саду чи дачі. Вміщає до 45 метрів шланга діаметром 1/2", 35 метрів шланга діаметром 5/8" або 15 метрів шланга діаметром 3/4". Це ідеальний аксесуар для тих, хто цінує порядок та зручність у процесі поливу. Зручна конструкція з можливістю намотування шланга на катушку допоможе вам заощадити місце та продовжити термін служби вашого шланга.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Салатний |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Тип | Візок для шлангу |
| Розміри | |
| Вага | 2.04 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 32 см |
| Ширина | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 317,60 ₴






