Шланг садовий ECONOMIC 20 м, 3/4" VERTO (арт. 15G803). Захист від шкідливого впливу сонячних променів і система запобігання осадженню водоростей дозволяє справно та без проблем працювати протягом довгого часу. Садовий шланг дозволяє подавати воду під тиском до 20 бар. Шланг зберігає усі експлуатаційні параметри у діапазоні температур від -5 до +30°C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Довжина | 20 м |
| Довжина бухти | 20 м |
| Діаметр | 19 мм |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | 3 |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Робочий тиск | 7 атм |
| Розміри | |
| Вага | 3.26 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Глибина | 39 см |
| Ширина | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913,50 ₴





