Помповий садовий обприскувач VERTO (арт. 15G502), об'єм 1.5 л., ідеально підходить для догляду за рослинами у вашому саду. Робочий тиск становить 2-2,5 бари, що гарантує ефективне розпилення рідини. Обприскувач оснащений блокуванням струменя, що підвищує комфорт роботи і запобігає випадковому розпилюванню. Використовується в температурному діапазоні від 0°C до +45°C, що робить його зручним для використання в різних кліматичних умовах. Легкий і компактний, цей обприскувач забезпечить довготривалу і надійну експлуатацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Механічний |
| Колір | Білий |
| Об'єм бака | 1.5 л |
| Спосіб транспортування обприскувача | В руках |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 2.5 бар |
| Розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 26 см |
| Ширина | 12.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,10 ₴






