Бордюр для газонів VERTO (арт. 15G511), довжина 9 м, висота 15 см, зеленого кольору. Виготовлений з еластичної пластмаси. Ідеально підходить для створення акуратних меж газонів, клумб та садових доріжок. Гнучкий матеріал спрощує монтаж та дозволяє формувати вигини. Стійкий до погодних умов і УФ-випромінювання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Висота | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Садовий бордюр |
| Розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴




