Утеплені робочі штани NEO (81-565-M) – комфорт і захист у холодну погоду
Робочі штани NEO (81-565-M) виготовлені з високоякісного матеріалу Oxford 300D з легким поліестеровим утеплювачем, що забезпечує комфорт у морозну погоду. Проклеєні шви та водостійкість 1000 мм дозволяють працювати в штанах навіть під дощем. Еластична гумка на поясі забезпечує ідеальну посадку, а міцні кишені та зручне кріплення для інструментів витримують великі навантаження. Ці штани відповідають європейським стандартам якості та мають сертифікат EN ISO 13688:2013.
Робочі штани NEO (81-565-M) виготовлені з високоякісного матеріалу Oxford 300D з легким поліестеровим утеплювачем, що забезпечує комфорт у морозну погоду. Проклеєні шви та водостійкість 1000 мм дозволяють працювати в штанах навіть під дощем. Еластична гумка на поясі забезпечує ідеальну посадку, а міцні кишені та зручне кріплення для інструментів витримують великі навантаження. Ці штани відповідають європейським стандартам якості та мають сертифікат EN ISO 13688:2013.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вид утеплювача | Поліестер |
| Довжина крокового шва | 106 см |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | M |
| Особливості | Проклеєні шви, Водонепроникний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.72 кг |
| Висота | 3.8 см |
| Глибина | 56 см |
| Ширина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 894 ₴







