Теплі робочі штани NEO (81-566-L) з високоякісного міцного матеріалу softshell ідеально підходять для роботи в складних погодних умовах. Завдяки водо- і вітрозахисним властивостям, а також флісовій підкладці, штани забезпечують комфорт навіть у морозні та вітряні дні. Мембрана з водостійкістю 5000 мм захищає від дощу, а еластичні вставки в поясі дозволяють зручно регулювати розмір. Міцні кишені на блискавці забезпечують надійне зберігання інструментів та аксесуарів. Регульована утяжка внизу штанів забезпечує додатковий захист від холоду та вітру. Виріб сертифіковано за європейськими стандартами якості EN ISO 13688:2013.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вид утеплювача | Поліестер |
| Довжина крокового шва | 109 см |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | L |
| Особливості | Водонепроникний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.66 кг |
| Висота | 4.5 см |
| Глибина | 37 см |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 233 ₴










