Акумуляторний реноватор GRAPHITE 58G009, 18 В Li-Ion, без акумулятора та зарядного пристрою — універсальний інструмент, призначений для високоякісного розпилювання, шліфування та обдирання різних матеріалів, таких як метал, дерево та кераміка. З максимальною частотою коливань до 20000 обертів на хвилину та кутом коливання 3°, реноватор GRAPHITE забезпечує відмінну точність і ефективність виконання робіт. Швидка та безінструментальна заміна робочих насадок завдяки універсальному патрону, сумісному з насадками GRAPHITE та аксесуарами інших брендів. У комплекті є перехідник для підключення пилососа, що дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці при шліфувальних роботах. Міцний алюмінієвий корпус гарантує довговічність інструмента, а зручна прорезинена рукоятка та додаткове фіксування другої рукоятки забезпечують максимальний комфорт і контроль під час роботи. Вбудований світлодіод забезпечує відмінне освітлення робочої поверхні, покращуючи видимість та точність виконання завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.74 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 31 см |
| Ширина | 14.7 см |
- Ціна: 2 456 ₴









