Розвідний ключ NEO довжиною 155 мм з робочим діапазоном 0-28 мм виготовлений із кованої хромованадієвої сталі, що гарантує довговічність та надійність. Подовжені профільовані губки з широким діапазоном регулювання та тонка головка полегшують доступ до важкодоступних місць. Спеціальна система захищає відкручувані елементи, мінімізуючи навантаження на край гвинтів і гайок. Завдяки інноваційній конструкції інструмент на 30% легший за стандартні ключі. Рукоятка з антиковзким покриттям забезпечує зручний і безпечний захват. Ідеально підходить для професійного та побутового використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.12 кг |
| Довжина інструменту | 155 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 1 см |
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴





