Органайзер для інструментів NEO 84-130 Мікс, 40x40x12 см, 12 контейнерів, алюмінієві замки, протиударні кути
Органайзер NEO 84-130 Мікс — міцний та практичний ящик для зберігання та транспортування інструментів і дрібних деталей. Розмір органайзера: 40 × 40 × 12 см, виготовлений із пластмаси та металу. Складається з 12 знімних контейнерів, що полегшують сортування інструментів, кріплення та аксесуарів.
Для надійного захисту інструментів органайзер оснащений:
-
алюмінієвими замками для надійного закриття,
-
протиударними кутами,
-
кришкою з міцного полікарбонату, що витримує навантаження.
Ідеально підходить для професіоналів та домашніх майстрів, для майстерень, гаражів, будівництва та DIY-проектів.
Бренд NEO — якість і надійність, перевірені професіоналами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Глибина | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.06 кг |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 358 ₴






