Набір викруток NEO (арт. 04-208) містить 9 викруток, які призначені для роботи з шліцевими та хрестовими отворами. Стрижень кожної викрутки виготовлений з надзвичайно міцної сталі S2, що забезпечує довговічність інструменту. Робоча частина пройшла термічну обробку, що забезпечило необхідну твердість і підвищену стійкість до згину. Викрутки оснащені намагніченими наконечниками, що полегшує роботу з дрібними металевими деталями. Трикутна форма рукоятки з зручною опорою для великого пальця знижує навантаження на долоню, забезпечуючи комфорт під час тривалої роботи та швидкий хід обертання. Двокомпонентна рукоятка запобігає ковзанню і стійка до впливу хімічних речовин, масел і мастил. Якість інструмента підтверджується 25-річною гарантією від виробника. Набір викруток NEO ідеально підходить як для професіоналів, так і для домашнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.89 г |
| Матеріал ручки | Багатокомпонентний |
| Набір | Так |
| Намагнічений наконечник | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 4.3 см |
| Глибина | 35.5 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 391 ₴

