Професійні листові ножиці GRAPHITE (арт. 59G402), 500 Вт – Різка металу без відходів
Листові ножиці GRAPHITE (арт. 59G402) потужністю 500 Вт призначені для точної та ефективної різки сталі (товщина до 2,5 мм) та алюмінію (товщина до 3 мм). Ці ножиці ідеально підходять для прямолінійної та дугової різки з мінімальними відходами.
Особливості:
-
Потужність 500 Вт для професійного використання.
-
Безвідходна різка завдяки обертовим чотиригранним лезам.
-
Максимальна частота робочих циклів: 1800 на хвилину для швидкої та ефективної роботи.
-
Металевий корпус передачі забезпечує довговічність та міцність.
-
Екран для захисту від стружки для безпечної роботи.
-
Блокувальник від випадкового вмикання та блокування кнопки для безперервної роботи.
-
Шнур живлення 5 метрів для зручності експлуатації.
Комплектація: щуп, монтажні ключі та чемоданчик для зберігання та транспортування. Всі елементи відповідають європейським стандартам, що підтверджуються сертифікатом СЕ.
Основні характеристики:
-
Потужність: 500 Вт
-
Макс. товщина сталі: 2,5 мм
-
Макс. товщина алюмінію: 3 мм
-
Частота обертання: 1800 об/хв
-
Шнур живлення: 5 м
-
Комплектація: щуп, монтажні ключі, чемоданчик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Тип ножиць по металу | Листові |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 11 см |
| Глибина | 36.3 см |
| Ширина | 30.5 см |
- Ціна: 4 132 ₴



