Свердло по бетону VERTO із хвостовиком типу SDS+ призначене для ефективного свердління отворів у бетоні, цеглі та камені. Робоча частина з карбіду забезпечує високу міцність і стійкість до зношування, що гарантує довговічність свердла. Подвійна спіраль типу S4 сприяє швидкому видаленню пилу, запобігаючи перегріванню та підвищуючи продуктивність роботи. Бренд VERTO пропонує широкий вибір електроінструментів і аксесуарів, які підходять як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої частини | 500 мм |
| Діаметр | 12 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Розміри | |
| Вага | 0.28 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 1.24 см |
| Глибина | 66 см |
| Ширина | 3.51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴

