Тент TOPEX (арт. 79R364) розмірами 5 х 8 м та щільністю 85 г/м², виготовлений з міцного поліетилену, який добре витримує дощ, сніг та інші атмосферні впливи. Оснащений металевими люверсами для надійного кріплення за допомогою шнурка. Ідеально підходить для використання як всередині, так і зовні приміщень для укриття будівельних матеріалів, садових предметів або інших об'єктів. Бренд TOPEX відомий своєю якістю та довговічністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Наявність люверсів | Так |
| Щільність | 85 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 5.5 см |
| Глибина | 62 см |
| Ширина | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 196 ₴

