Тент TOPEX (арт. 79R365) розмірами 6 х 10 м та щільністю 85 г/м², виготовлений з міцного поліетилену, який чудово захищає від дощу, снігу та інших атмосферних впливів. Оснащений металевими люверсами для надійного кріплення за допомогою шнурка. Ідеально підходить для використання як всередині приміщень, так і зовні для укриття будівельних матеріалів, садових предметів і інших об'єктів. Бренд TOPEX гарантує довговічність та високу якість своїх товарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.74 кг |
| Матеріал | Поліетилен |
| Наявність люверсів | Так |
| Щільність | 85 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 57 см |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 836 ₴

