Робочі штани 2 в 1 NEO з відстібними штанинами – ідеальний вибір для роботи в будь-яку погоду. Штани виготовлені з міцного високоякісного матеріалу, посиленого в зонах, схильних до швидкого зношування, що підвищує довговічність виробу. Потрійні шви забезпечують додаткову міцність, а кишені витримують значні навантаження, дозволяючи зручно зберігати робочі інструменти. Також штани можна використовувати з поролоновими вставками для колін, що додає комфорту під час тривалих змін. Європейський сертифікат якості та відповідність стандарту EN ISO 13688:2013 підтверджують надійність бренду NEO, який відповідає очікуванням професіоналів. Доступні розміри XS-XXXL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина крокового шва | 77 см |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Поліестер |
| Щільність | 267 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.86 кг |
| Висота | 3 см |
| Глибина | 43 см |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 502 ₴








