Термоактивна футболка з довгим рукавом COOLMAX (арт. 81-662) – ідеальний вибір для активних людей, що забезпечує захист від холоду. Виготовлена за технологією Coolmax®, яка ефективно виводить вологу та надлишок тепла, підтримуючи відчуття сухості та комфорту протягом усієї активності. Ця термоактивна футболка з довгим рукавом щільно облягає тіло, забезпечуючи зручність при русі. Ідеально підходить для активного відпочинку, спорту та роботи в умовах низьких температур. Сертифіковано CE відповідно до міжнародних стандартів EN ISO 13688:2013. Доступно в розмірах S/M - XXL/XXXL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Анатомічний крій |
| Призначення | Універсальна |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад матеріалу термобілизни | Нейлон, Поліестер, Еластан |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Лонгслив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжнародний розмір | XXL-XXXL |
| Вага | 0.18 кг |
| Висота | 5 см |
| Глибина | 26.5 см |
| Ширина | 19.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴

