Зимова куртка NEO OUTDOOR (арт. 81-575) — практичне рішення для холодних та вологих умов. Куртка має мембранне покриття, що забезпечує водонепроникність і зберігає тепловий комфорт. Виготовлена з міцної тканини доббі, яка гарантує зносостійкість і довговічність. Зручні кишені: дві внутрішні (на грудях і на плечі) із блискавками та бокові кишені дозволяють зручно зберігати необхідні речі. Теплий капюшон можна сховати у комір для більшого комфорту. Рукава регулюються, а вбудована резинка в манжеті додатково захищає від вітру та снігу. Світловідбивальні елементи на кокетці та рукавах підвищують вашу видимість і безпеку в темний час доби. Продукт сертифікований CE і відповідає стандартам EN ISO 13688:2013. Куртка доступна у розмірах S-XXXL.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вид куртки | Вітровка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Потаємний |
| Колір | Синій |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Міжнародний розмір | XL |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Casual |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1.08 кг |
| Висота | 6.5 см |
| Глибина | 58 см |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 251 ₴









