Куртка NEO серії Softshell HD+ — водо- та вітрозахисна куртка з дихаючими властивостями, ідеально підходить для роботи та активного відпочинку на свіжому повітрі. Легка та зручна, вона також зберігає тепло завдяки внутрішньому флісовому утеплювачеві, забезпечуючи комфорт у холодну погоду. Куртка оснащена трьома кишенями, дві з яких на блискавці і захищені планкою для додаткової безпеки ваших речей. Яскрава та стильна кольорова гамма в поєднанні з міським стилем дозволяє використовувати цю куртку не лише для роботи, але й у повсякденному житті. Куртка сертифікована за стандартом CE, що гарантує високу якість та надійність. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів, пропонуючи продукцію, що відповідає європейським стандартам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вид куртки | Вітровка |
| Вид утеплювача | Фліс |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Міжнародний розмір | S |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.76 кг |
| Висота | 4 см |
| Глибина | 56 см |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 413 ₴










