Робочий жилет NEO — надійний та практичний одяг для виконання будь-яких робіт, як для професіоналів, так і для домашніх майстрів. Виготовлений з міцної тканини Oxford, яка має високу стійкість до механічних пошкоджень. Потрійні шви забезпечують додаткову міцність, а світловідбивальні елементи підвищують видимість користувача, роблячи роботу безпечнішою. Жилет обладнаний міцними кишенями, що витримують навантаження і дозволяють зберігати всі необхідні інструменти під рукою. Додатково передбачена кишеня для смартфона, що забезпечує зручний доступ до телефону та його безпеку. Якість підтверджується європейським сертифікатом і відповідністю стандарту EN ISO 13688:2013. Бренд NEO гарантує надійність і високу якість для професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | L |
| Особливості | Світловідбиваючі вставки |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 65% поліестер + 35% бавовна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Поліестер |
| Щільність | 267 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.59 кг |
| Висота | 3.8 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴










