Безщітковий ударний гайковерт 1/2" GRAPHITE 04-618 18 В з максимальним крутним моментом 330 Нм — потужний та ефективний інструмент, який працює від акумуляторної системи Energy+. З максимальним крутним моментом 330 Нм та налаштуваннями на 1-ій, 2-ій та 3-ій передачах (180 Нм, 280 Нм і 320 Нм відповідно), цей гайковерт ідеально підходить для відкручування та закручування кріплень.
Особливості:
- Три швидкості: 1600 об/хв (1-ша передача), 2000 об/хв (2-га передача), 2600 об/хв (3-тя передача)
- Частота ударів: 2000/2500/3300 уд/хв
- Лівостороннє обертання для зручності роботи в будь-яких ситуаціях
- Надійний безщітковий двигун для тривалої роботи без втрати потужності
- Акумулятор Energy+: рекомендована ємність — 4 А·год (98 хвилин роботи в холостому ходу), для акумулятора 6 А·год — 147 хвилин, 8 А·год — 210 хвилин.
- Патрон 1/2" підходить для більшості стандартних кріплень.
- Ідеальний для використання механіками, автомобілістами, покрівельниками та любителями DIY.
Гайковерт GRAPHITE 04-618 — це незамінний помічник для домашнього та професійного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний крутний момент | 330 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 127 ₴









