Робот-газонокосарка NEO TOOLS E+ 04-621 для газонів до 600㎡ – ідеальний вибір для догляду за садом.
Сучасний пристрій на акумуляторній системі Energy+ з напругою 18 В та максимальною потужністю різального двигуна 50 Вт. Характеризується високою ефективністю, шириною скошування 180 мм і регульованою висотою скошування від 20 до 60 мм. Швидкість обертання різального елемента – 3100 об/хв. Робот-газонокосарка підходить для газонів площею до 600㎡.
До комплекту входять: док-станція, блок живлення, подовжувач, 100 м кабелю для розмітки робочої зони, 100 штифтів для кріплення кабелю, 6 штифтів для кріплення док-станції, 3 різальних ножі, 2 кабельних роз'єми та шестигранний ключ.
Характеристики:
-
Захист: зарядна станція IPX4, робот IPX5, адаптер IP65.
-
Сумісність з акумуляторами 2,4 та 6 Ач.
-
Середній час зарядки акумулятора (2 Ач): 45 хвилин, час роботи – 65 хвилин.
-
Пристрій класу III, зарядна станція класу II.
Робот-газонокосарка NEO TOOLS – це ідеальне рішення для садівників, які цінують сучасні та ефективні технології для догляду за газоном. Легкість в експлуатації та висока продуктивність гарантують відмінний результат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Висота скошування | 20 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 180 мм |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 600 кв.м |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Швидкість обертання ножів | 3100 об/хв |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 26 078 ₴










