Складаний органайзер для багажника авто NEO TOOLS 10-651, 2 відділення, PE 600D, 500×345×250 мм
Складаний органайзер для багажника автомобіля NEO TOOLS 10-651 — це міцне та зручне рішення для зберігання речей у багажному відділенні. Виготовлений із зносостійкого матеріалу PE 600D + 210D, органайзер витримує інтенсивну експлуатацію та легко миється. Має два простори відсіки з кришками, які можна використовувати разом або окремо. Компактно складається і фіксується липучкою. Розміри в розкладеному вигляді: 500×345×250 мм. Для зручного перенесення передбачені дві міцні ручки. Ідеально підходить для зберігання автохімії, інструментів, шкребків, засобів для догляду за авто тощо. Практичний вибір для водіїв, які цінують порядок, організованість і функціональність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Органайзер |
| Ширина | 345 мм |
- Ціна: 553 ₴







